loreál paris

REVIEW -> Elseve Arginine Resist X3

22. července 2014 v 15:00 | Michiyo Yokomura
Mezi velkým výběrem u stojanu L'oréal je opravdu složité si vybrat, i když máte určitý druh vlasů. Vždy se tam najdou alespoň dvě varianty, které se vám hodí, takže tam budete stát jak blbci, přešlapovat a hodinu zkoumat, po čem sáhnout jako já :D Nakonec jsem teda neodolala elegantně vypadající černé řadě, na kterou dělala reklamu tuším sama J.Lo.


Druh: šampon
Výrobce: L'oréal Paris
Obsah: 250 ml

Oficiální popis: Elseve Arginine Resist X3 posilující šampon. - expertní péče pro posílení slabých vlasů s tendencí k vypadávání a lámání - restrukturalizuje vlasová vlákna - vyživuje od kořínků - navrací vlasům odolnost - vlasy jsou silnější a odolnější už od kořínků.


Druh: kondicionér
Výrobce: L'oréal
Obsah: 200 ml

Oficiální popis: Seznamte se s prvním programem s trojitým posilujícím účinkem argininu pro odolnější vlasy, od kořínků až po konečky. Posilující péče Loreal Elseve Arginine Resist X3 dodá Vašim vlasovým cibulkám výživné látky, struktura vlasového vlákna bude obnovena a nově rostoucí vlasy budou odolnější.Rady experta:Posilující balzám se používá po umytí vlasů šamponem. Zvýšením koncentrace molekuly Arginine ve vlasech posiluje účinnost šamponu. Regenerovanému a chráněnému vlasu již neuškodí česání hřebenem nebo kartáčem. Vlasy se snadněji rozčesávají.

Pokud příliš neřešíte složení šamponu a kondicionéru, není od věci tuhle řadu ozkoušet. V drogerii jsem po ní sáhla mezi spoustou dalších, když jsem chtěla ozkoušet něco opravdu silného a byla jsem zvědavá, jak se osvědčí. Tuším, že to byl i můj první šampon a kondicionér od L'oréalu, takže na něm záviselo, jaký obrázek si udělám i o dalších produktech.
Co je na obou naprosto odzbrojující, vůně. Oba voní silně a krásně. Nepřipomíná mi to nic konkrétního, k čemu bych vůni mohla přirovnat, ale voní opravdu velmi příjemně. Řekla bych, že takováhle vůně nevadí v podstatě nikomu. Po umytí ve vlasech vydržela do druhého dne, ale poté již cítit nebyla. To ale nevidím jako problém, protože pokud použijete jiní přípravky, beztak to šampon či kondicionér převoní.
Balení je pěkné, kombinace černé s fuschiovou je pro každou dámu příjemná volba a plastová víčka dobře drží obsah. Stabilita lahví je rovněž bezproblémová, takže vás nečeká padání z poliček nebo okreje vany, když do ní jen lehce drknete.
Když jsem začala šampon s kondicionérem používat, byla jsem okamžitě nadšená. Vlasy byly hned při umývání hladké a hebké, jako byste se probírali spíše jemným jílem než vlasama. A po uschnutí to rovněž byla podívaná. Konečky nebyly suché, délky se leskly a vlasy voněly. Jen kořínky se nesnesly s kondicionérem, ale to v podstatě u žádného, tudíž jsem ho tam přestala dávat. Používala jsem ho jen na délky s konečky a po každém umytí se radovala, jak jsou vlasy krásné.
Přibližně po polovině užívání mě nadšení opadlo. Vlasy už tak efektivně na šampon ani na kondicionér nereagovaly a ke konci se mi už nechtěl ani používat a těšila jsem se, až se doberu konce lahviček. Netuším, proč došlo k takové změně, obvykle se mi nestává, že by si vlasy až tak "navykly" a přestaly zcela reagovat jako na počátku, přesto se tak stalo a mě se nezdály už tolik pěkné po umytí. Co se týče celkové kvality, tam jsem žádný rozdíl také nezaznamenala. Jediné, co opravdu plnily od začátku do konce bylo, že vlasy nebyly vysušené a příjemně voněly.


Doporučení: Pokud trpíte na suché vlasy, stojí rozhodně za ozkoušení. Na nějakou extra výživu to zřejmě nevypadá, ačkoli je docela možné, že ji mé vlasy získaly poměrně rychle a poté ji už v takovém množství nepotřebovaly, tudíž nereagovaly tak silně jako v počátku. Rozhodně to není špatný kup a vyplatí se řadu Arginine Resist ozkoušet.
 
 

Reklama