chilly

REVIEW -> Chilly intima gel

18. listopadu 2014 v 22:26 | Michiyo Yokomura
To jsem tak jednou zabrousila do uličky s intimní hygienou a sháněla se po něčem na umývání. A hle, hned na poprvé jsem narazila na velice užitečný výrobek.


Výrobce: Bolton Czechia
Obsah: 200 ml
Cena: 95,-

Všemožným intimním gelům jsem se vyhýbala jako čert kříži po špatných zkušenostech s jedním z Avonu, který jsem si kdysi v nějakém nepochopitelném zápalu pro dokonalou hygienu pořídila a po pár ozkoušení rovnou zahodila. Když už jsem ale dlouhodobě řešila neustálou nespokojenost se svým i protějším podvozkem, řekla jsem si, že to teda prubnu a některý z těch nových vyzkouším.
V drogerii jsem šla vyloženě po antibakteriálním a musím říci, že jsem tam trčela dobrých dvacet minut, než jsem se probrala všema značkama a zjistila, že asi jediný antibakteriální vyrábí právě Chilly. Tak jsem ho bafla a odnesla domů, kde se začalo testovat ve velkém. A musím říci, že jsem byla velice mile překvapena.
Gel je průhledný, zabarvený do modra a hodně tekutý. Nemá žádnou vůni a při umývání není cítit ani pocitově. Když ovšem vylezete ze sprchy, máte najednou dojem absolutní čistoty, jako by jste si spodek právě namáčeli přinejmenším v dezinfekci. To se mi líbilo a nakonec jsem gel ozkoušela i na svém mláděti. Ani Mie nevadil, žádné problémy jí nedělal a naopak jí spíše prospěl. Přestala se opruzovat a celkově jsme prostě měly po denním používání Chilly intima lepší stav.
Po dlouhodobějším užívání jsem u sebe i protějšku poznala opravdu hodně velký rozdíl. Veškeré nespokojenosti a drobné problémy byly ty tam. Jen se po nich zaprášilo a musím říci, že i dlouho potom, co mi gel došel a ozkoušela jsem jiný, se stav víceméně udržel. Dokonce v jednu chvíli, kdy se mi zdálo, že se budu muset zase potýka s nějakou protivnou mykózou, jsem prostě naverbovala Chilly Antibacterial, důkladně se s ním odrhla a i když to pálilo jako čert, do druhého dne bylo zase vše v naprostém pořádku a já si mohla pískat. Takže zatím tenhle antebakteriák považuju za nejlepší intimní gel, co jsem ozkoušela. Jenomže jsem jich ozkoušela dost málo, takže musím zkoušet dál, abych to mohla tvrdit na beton :D
 
 

Reklama