balea

REVIEW -> Balea Dusche Ölperlen

21. září 2014 v 12:39 | Michiyo Yokomura
Když jsem jednou dělala nálet do DMka s tím, že potřebuju doplnit zásobu sprchových gelů, náhodou jsem zaregistrovala i fialového fešáka v regálu se slevama. Popravdě, sprchové gely mi od Balei obvykle příliš nevoní, působí na mě hrozně uměle, ale tenhle po očichání prošel, takže šel domů na ozkoušení. A teď už mu tam přibyl kamarád.


Druh: sprchový gel
Výrobce: Balea
Obsah: 250 ml

Oficiální popis: Jemná gelová formule obsahuje cenné olejové perly, zanechává pokožku dokonale hydratovanou a předchází jejímu vysušování.


Tyhle dva sprcháče mi přijdou o dost rozdílné oproti běžnému sortimentu, co Balea nabízí. Vím, že je všeobecně oblíbenou značkou díky velmi dostupné ceně, pěkným obalům a relativně kvalitní službě, ale jak už jsem zmínila, obvykle mi jejich produkty fakt nevoní. Především tedy sprchové gely a spreje, protože když je očichám, najednou mám čumák plný něčeho umělého a přehnaně výrazného, čož tedy nemusím mít. Tady mě ale zaujalo průhledné balení i gelová konzistence, se kterou jsem se v poslední době u sprcháčů velmi skamarádila. Tak jsem to šla s riskem očichat a kupodivu, vonělo to suprově.
Po koupi a ozkoušení fialové verze s názvem Queen of the night jsem hodně rychle sáhla i po verzi Mandelblüten Duft, až tak jsem z toho byla odvařená. Queen of the night má krásnou provokativní vůni, která bezvadně sedí na svůj název. Jestli se chystáte někam večer, je tohle skvělá volba do sprchy, to mi teda věřte. Malé olejové perličky se rozpustí po aplikaci na kůži, což je docela barevná sranda, ale jinak je v konzistenci necítíte.
U Mandelbüten se jedná spíše o svěží jarní-letní vůni, která vás nakopne po ránu, ale nepoužila bych ji ve sprše v případě, že chci jít chvíli na to cvičit. To by se mi totiž asi nechtělo :D Je to taková mazlivá vůně pro jemnější typy, tudíž si umím docela dobře představit, že po sprše s touhle oranžádou půjdu zpátky do postele ke svému muži.
Díky průhlednému plastovému balení se budete moci barevným gelem s plavoucími perličkami kochat při každé návštěvě koupelny a musím uznat, že za těch pár korun to nadělá pro nás malichernější dámy spoustu parády. Kdo ujíždí na třpytkách a korálcích a perličkách a podobných kravinkách, koupí si tohle už z principu.
Co mě hodně překvapilo, byla výdrž vůně po koupeli. Fakt jsem nečekala, že ze sebe vůni ucítím i po osušení a byla s tím smířená, proto jsem koukala, když ze mě po uschnutí vůně byla doslova cítit. Tudíž jsme ji necítila jen já, ale i lidé v mé blízkosti. A do doby, než jsem šla spát, to přetrvalo, což je pro mě velké plus. Osobně se totiž raději matlám krémy a mléky až po ránu než na večer, ale jít do postele voňavá na dálku je věc, co se mi fakt zamlouvá.
Ohledně hydratace je funkce opravdu slušná. Není to sice až takový zázrak, jak přípravek slibuje, ale ti, kdo nemají kůži suchou nebo extrémně suchou, aby se bez namazání něčím super hydratačním loupali jak sušenky, se mazat krémem vůbec nemusí. Jsem sice sušší typ, co se těla týče, ale při používání Balei mi stačilo máznout přinejhorším jen klouby a byla jsem v pohodě.


Hodnocení: Doporučit tyhle sprchové gely někomu konkrétnímu je nesmysl, protože tohle prostě upotřebí každý, kdo se sprchuje :D Snad až na pány, pro ně to nebude asi to pravé ořechové. Tedy snad až na ty nehetero, tam by se pak mohla přinejmenším Queen uchytit :D Nicméně jestli scháníte něco levného, voňavého a pěkného na pohled, popřípadě je vám fuk, jak to vypadá, jděte do téhle Balei ;)
 
 

Reklama