Dermacol Obsesión Mascara

18. ledna 2015 v 23:49 | Michiyo Yokomura |  dermacol
Tak jako první z dekorativky si dáme rovnou řasenku, kterou jsem mezi posledními vyhmátla v naší špatně zásobené drogerii :D


Výrobce: Dermacol
Obsah: 9 ml
Cena: 149,-

Původně jsem měla v plánu sáhnout po řasence Imperial, aby mi pěkně ladila i s make-upem, který právě teď zkouším. Ale když jsem koukala do regálu, zaujala mě akce na Obsesión, která byla vyprodaná. Tedy téměř vyprodaná, protože jsem v zadu našla krčící se jednu tubu, po které jsem nakonec sáhla. Ale bylo to velké dilema! :D
Upřímně jsem neměla tušení, co vlastně má tahle řasenka dělat. Na sobě žádné popisky nemá a recenzi jsem na ni žádnou nečetla. Ale za 99,- to byla slibná koupě a když byla vyprodaná? Musela jsem se prostě přidat.
Poprvé jsem ji použila před odjezdem na oslavu narozenin. Byla jsem zvědavá, jaké s ní vykouzlím zázraky, takže jsem po ní hned sáhla. A musím říci, že mě velice překvapilo, jak se krásně nanášela. Ještě jsem u žádné řasenky nezaznamenala, že by se tak krásně hladce a lehce nanášela na řasy. Byl to podobný pocit, jako bych si je přetřela hydratačním krémem a hotovo. To se mi hodně zalíbilo. Ničeho dalšího zvláštního jsem si už nevšimla. Nezdálo se mi, že bynějak výrazně prodlužovala nebo snad zahušťovala, takže jsem ji hodnotila po prvním použití jako průměrnou řasenku. Ale super pro začátečníky díky lehkosti nanášení. Jenomže testovat výrobek jen jednou znamená podle mých zkušeností velkou chybu, takže jsem si vzala řasenku do parádyi na každé další líčení. A čím častěji ji používám, tím lépe jí přicházím na chuť.
Podle výrobce má sametově krémovou texturu, což vysvětluje lehkost a snadnost aplikace. Štěteček není špatný, ačkoli osobně fandím trochu delším a výraznějším štětinkám. S tímhle se ale pracuje dobře, takže je to čistě o osobním názoru.
Vůně je v podstatě nulová a to se mi u řasenky líbí. Vážně nemám ráda smraďochy, které páchnou takovým stylem, že vám téměř slzí oči. Ke všemu má být hypoalergení, což sice posoudit nemohu, ale oči mám docela citlivé a s touhle černotou se snesou bez problémů či slzení, takže na tom něco nejspíše bude. A černá je jak noc, o tom nepochybujte.
Jelikož má být řasenka inspirovaná španělskou vášnivostí, měla by to být parťačka přímo pro mě :D
Sice podle mého názoru nezahušťuje, ale řasy krásně zvýrazní a neslepuje. Cose týče prodloužení, tamsi úplně jistá nejsem, jelikož řasy mám celkem dlouhé i bez řasenek, takže tenhle fakt nikdynejsem pořádně schopná odpozorovat. Nicméně jí to podle mého nijak neškodí, protože řasy dělá i tak moc pěkné.
Za sebe bych ji rozhodně doporučila těm, co s řasenkami teprve začínají, protože aplikace je vážně bezvadně snadná. Hodí se taky velice dobře pro dení jemné líčení. Řasy zůstanou víceméně přirozené, ale krásně zvýrazněné, čímž vyniknou oči a uděláte dojem. Mně to vyhovuje ipři líčení s výraznými rty, kdy si oči obvykle už nelíčím nebo jen přidám tmavou linku. Přestože jsou moje oči dost malé, po použití Obsesión ožijí a vystoupí. A to je nejhlavnější!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama