Jak jsem šla na rande

13. prosince 2014 v 23:28 | Michi |  DENÍK
Jsem naprosto nepoznamenaný tvor, co se randění týče. Nedělala jsem to předtím a nebudu to zřejmě dělat ani do budoucna. Asi mi na to chybí nějaké buňky. Nebo bych si měla nastudovat nejprve nějaké příručky, než se do toho dám. Potom to totiž možná nedopadne stejně :D
To jsem tak jednou seděla u ntb a právě do sebe cpala párky (ano, jsem závislá na téhle absolutně ohavné věci :D) když mi zapípal mobil. Myslela jsem si, že se mi konečně ozval můj dobrý kamarád a vzpomněl si na mě, nicméně jaké to překvapení, když jsem zjistila, že to byl Špaček. Říkejme mu Špaček, i když to je trochu jiný pták...
Prý, jestli neskočíme na rychlé kafe, že musí vyřídit pracovní pochůzku a jede kolem. Ha! To byla nevítaná přepadovka. Já v teplákách, s neumytýma vlasama, neoholenýma nohama, ale kupodivu po dlouhé době nalakovanýma nehtama. Tak jsem se jala zjišťovat, jak si to jako představuje v osm večer a že se do města v tuhle dobu fakt nemám jak dostat ze svého maloměsta. Odpověď byla, že mě vyzvedne. Ha! To zavánělo průserem.
Optala jsem se teda, za jak dlouho by to jako viděl a uvedla výmluvu, že zrovna dodělávám podlahu a musím se proto zkulturnit, protože jsem jako prase. Sice jsem tu podlahu dodělala den předtím, ale to se taky počítá! Odpověděl, že za hodinu a půl. Fajn! To mám dost času na sprchu a všechno kolem.
Takže jsem to odsouhlasila a letěla do vany. Nemusím se porobně vypisovat o přípravách, protože ty známe asi všichni docela podrobně. Nicméně s předstihem jsem vše zvládla a byla mile překvapená, jak vypadám na závěr použitelně. Horší bylo, že jsem neměla ponětí, jak vypadá protějšek. Ale co, rande na slepo jsem ještě nezkoušela a zkusit se má všechno. Akorát babi medvědice dostala záchvat, aby to nebyl nějakej úchyl.
No... Úchyl to nebyl. Ale na člověka s jeho prací bych ho netypovala.
Špaček byl o hlavu menší než já (a to ten klín na mých kozačkách fakt není moc vysoký!) a přibližně dvakrát tak široký jak já (to už je co říct!). Sice jsem věděla, že je o nějakých těch pár let starší, ale ve skutečnosti působil starší podstatně víc. Co na to řít, bylo to zklamání. Přesto jsem to nevzdala a když se zeptal, kam v tom našem maloměstě můžeme zajít, vzala jsem ho do hospody pod mým příbytkem. Ostatně co může být v jedenát večer ještě otevřené kromě hospody?
Uvnitř jsme zasedli ke cole a začala diskuze prokládaná trapným mlčením a zíráním na televizi s rockovým kanálem. Jediné téma, na které jsme se dokázali bavit pořádně a se zájmem na obou stranách, byla jeho práce. Z jeho strany nadutost, z mojí autorská deformace.
Na závěr jsme skončili v autě při prohlížení fotek z několika policejních akcí a pouštění pár odposlechů. A když si Špaček začal dodávat kuráže a dorážet na mě, usoudila jsem, že je nejvyšší čas jít nakrmit Maxe a vypakovala ho domů na Moravu. Od té doby jsme spolu se Špačkem nemluvili.
Mizerné rande, ale plodná informační schůzka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 14. prosince 2014 v 9:55 | Reagovat

Ježiš:DD Tak hlavně, že už to máš za sebou co.
A přesně pro to nechodím na schůzky naslepo, protože pak tě může potkat takové nemilé překvápko:D

2 Kadet Kadet | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 10:26 | Reagovat

Pak chce správně definovat rande a "jdu si sednout se známým". :D
Ale dorážeče a idioty nesnáším :D Střílet :D

3 Sarah Shaman Sarah Shaman | Web | 14. prosince 2014 v 10:35 | Reagovat

:DDD Achjo, to jsi se určitě nemohla dočkat konce :D

4 Michi Michi | Web | 14. prosince 2014 v 12:02 | Reagovat

[1]: Já se držím hesla, že zkusit se má vše :D A když nejde o život, nejde v podstatě o nic, takže nějaká pozitiva to přeci jen nakonec mělo :D

[2]: Mě strašně vytáčí, jak si všichni chlapi pletou význam slova perverzní s laciným :D Oni si asi vážně myslí, že na ně chce člověk ihned skočit nebo se nechá ochmatávat jak gumový míček :D

[3]: Přiznávám, že od druhé poloviny to tak bylo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama