Když se řekne láska

19. září 2014 v 20:56 | Michiyo Yokomura |  DENÍK
Všude najdete tolik citátů, vtipů a každý vám povypráví tolik příhod a moudrostí, že si z toho odnesete hlavu jako meloun!


Tahle záležitost je u mě docela jednoduchá. Mám ráda jen velmi omezené množství lidí, neomezené množství zvířat a neurčité množství zážitků.
Co se týče první kategorie, do značné míry se vymykám běžným stavům. To znamená, že mezi mé běžné dámské vybavení nepatří ta nepochopitelná možsnot zamilovat se a odmilovat v podstatě na povel. Naopak. Já naprosto nechápu, jak se to dělá!
Absolutně mě mate, jak je možné, že má žena jeden týden ráda, a co ráda, miluje! jednoho a za týden má stejné pocity ke druhému či už třetímu a o těch předešlých není ani veta. Vážně, jak tohle funguje? Máme někde tlačítko nebo mi jen chybí nějaký důlžitý chromozon, co tohle obstarává?
Podobně jsem nikdy nepřišla na chuť přechodným vztahům. Vážně nemám potřebu být s někým jen proto, abych teda jako s někým byla a přitom čekat, až dorazí pan s velký P. A ne, teď nemyslím velké P v tom smyslu, který určitě každého napadl. Kde to má logiku? Chodit s někým jen kvůli zabití času, abych nebyla divná, že jsem sama, a protože je přeci lepší být s někým než bez nikoho, no kdo tohle vymyslel? Ne, fakt si nepřipadám divná, když s nikým nechodím / nežiju / neflirtuju (nesexuju psát nebudu, protože tam bych si divně připadala :D). Rozhodně ani nemůžu tvrdit, že bych si čas, co jsem strávila striktně mimo vztahy, málo užila a s chlapem po boku by to bylo stokrát lepší. Netvrdím, že lepší by to v některém ohledu třeba nebylo, ale já si to užila dostatečně, takže ne, děkuji, nemám proč litovat.
Pamatuju si období, kdy jse mdokonce zatvrzele vztahy odmítala :D A byla to docela sranda. Připadala jsem si nezávislá, svobodná a strašně cool, když nejdu s davem. Dobře ,to poslední byla absolutní hovadina a zase tak moc jsem se tomu vyhýbat taky nemusela, ale já se v té době bavila stejně dobře bez chlapa jako s ním, takže kde byl problém?

No podle některých zřejmě v tom, že mi právě chybí to "něco", díky čemuž holky vzplanou a ochladnou po citové stránce jako kuře v mikrovlnce. Já to fakt neumím. Přijde mi to v mém podání nereálné a řekla bych, že to nereálné prostě je, protože jsem v tomhle ohledu strašně omezená :D A netrápí mě to. Jaksi mi nechybí knížka zářezů, kam bych si vypisovala všechny krátkodobé známosti a v padesáti nad nimi vzdychala nebo artně vzpomínala, kdo že to byl :D U mě, když se řekne zamilovat se, tak to prostě znamená jednou a napořád. Je to strašně pohádkové, to mi vykládat nemusíte :D ale pro mě to takhle nějak funguje.
Proto jsem naprostý looser jen se dvěma záznamy :D Poprvé jsem se zamilovala naprosto nepochopitelně a nečekaně do osoby, která mi původně připadala komická a nezajímavá a po druhé jsem si prostě usmyslela, že zamilovaná jsem (a když si liška něco usmyslí, vlak přes to nejede :D). Na prvního i po deseti letech se vzdycháním vzpomínám dosud a od druhého jsem si odnesla dvě mláďata s poznáním, že takhle to tedy opravdu nefunguje :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kadet Kadet | E-mail | 19. září 2014 v 21:07 | Reagovat

Nápodobně. Nikdy jsem nechápala snahu honit se za vztahem, popř. měnit chlapy jako ponožky. Když už má vztah přijít, tak příjde a hotovo. Jestli vydrží nebo ne, toť otázka, ale well, who cares.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 19. září 2014 v 22:21 | Reagovat

Tady se hlásí jedna forever meloun, takže ... ^^"

3 Michi Michi | Web | 20. září 2014 v 13:43 | Reagovat

[1]: Aspoň  je nás "divných" víc :D

[2]: Ono to s tím forever nebude tak žhavé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama