WISHLIST -> Šicí mánie! / Sewing mania!

27. července 2014 v 21:14 | Michiyo Yokomura |  INSPIRACE
Mám novou úchylku.
Ale jako vážně pořádnou. Vlastně to ani není nová úchylka. Je docela stará. Jenom zapomenutá a nerozvíjená. Ostatně, to je ideální stav pro úchylky, protože úchylky by se přeci neměly rozvíjet. To bychom pak byli zaplaveni úchyly s úchylkami. To není dobrá představa.


Představuji vám svůj šicí seznam, tedy co se chystám spáchat. Momentálně jsou to samé nezbytnosti pro děti, protože pro koho se nejlíp šijí blbosti, aniž by vám za to někdo nadával? Ano, pro děti! Nebudeme si nic nalhávat, z velké části mám děti především proto, abych zakryla fakt, že jsem vlastně docela divná, protože stále ujíždím na pohádkách, malování křídama na ulici a vyráběním absolutních blbostí ze všeho, co vám přijde pod ruku. Vždycky jsem byla trochu divnej pavouk.

Představuju vám tedy:

1) Šaty - Je léto, Mia je holčička a proto musí nosit šaty. Už jich má plnou skříň, ale ještě žádné made in máma, takže!

2) Polštáře do auta - Teda údajně to má být do auta, ale u nás zůstane zřejmě v postýlkách nebo kam je děti mrsknou.

3) Kámoš polštář - Verze do postele. Ale stejně jako u předešlého, může skončit naprosto kdekoli s jakýmkoli osudem. Chudák malej.

4) Mazlík Liška - Jednoduše řečeno - plochý plyšák. Žádná velká věda, nic novátorkského.

5) Přívěšek - A zase liška, jak překvapivé! Ale tomu se prostě nedá odolat.

6) Držák Sova - Zklamala jsem, není to liška. Ale na tohle se sova prostě hodí víc. A ten její výraz? Ten je prostě trefnej.

Takovýchle seznamů tu uvidíte ještě spousty, protože jak jsem řekla, je to jaký si druh zvrhlosti. Nicméně :D Moje úchylka je vlastně docela neškodná. Tedy alespoň do doby, dokud to je kam dávat a má to jiné uplatnění než válet se nevyužitě někde, kde to ani nedělá parádu, spíš bordel a je to absolutně k ničemu. Tak daleko naštěstí nejsem, ačkoli... Docela hrozí, že brzy budu ložní prádlo skladovat i na komíně :D

Šití a vzteklým strojům zdar!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama