WISHLIST -> Poporodní přáníčka / Postpartum wishes

24. července 2014 v 13:43 | Michiyo Yokomura |  PORTFOLIOFOX
Poměrně dlouho mi trvalo pochopit, jaký přesný význam má tvoření koláží z věcí, po kterých blogeři právě nesmírně touží. Považovala jsem to jen za způsob, jak sepsat poměrně rychlý a přitom esteticky hezký článek, ale postupem času jsem v tom začala shledávat i něco jiného. Motivaci.

Vynaložit práci, poshánět obrázky a dát je dohromady v jedné "virtuální nástěnce" je docela vděčný způsob, jak sám sebe motivovat a podpořit se v následujícím doufání, že věci obdržíme darem od blízkých nebo si je sami pořídíme. Vím, že většina zaběhlých blogerek k tomu využívá Polyvore , já si ale řekla, že když už mám naskládané obrázky přímo v počítači, dám si tu minimální práci a nafrkám je do jednoho obrázku v obyčejném grafickém programu, který užívám.
A co z toho vzniklo?

Poporodní wishlist :D

Je to má první tvorba něčeho takového, začínám si ovšem říkat, že by snad nebylo marné rovnou si obrázek vytisknout a přidělat někam na nástěnku, aby motivace rostla a měla jsem se na co těšit :)
Poporodní se jmenuje proto, že jsou to všechno věci, které bych si ráda s postupem času pořídila právě po porodu jako odměnu či nezbytnost.

Činky se hodí ke zpevnění a posílení těla po roční válečce a make-up zásoby budou nutné, jelikož o ty minulé se likvidačně postarala dceruška, když část na sebe napatlala, druhou část snědla a zbytek mi otřela do prostěradla. Bude to holt parádnice :D

Na nějaké nové kousky do šatníku se těším jako malé dítě, jelikož v těhotenství nové věci zásadně nekupuji. Po porodu by mi totiž nebyly, takže jsem si dala pauzu, kupovala jen to nezbytné a nyní budu jako urvaná ze řetězu toužit po tomhle i tamtom. Ale na takové legíny si nějaký pátek počkám, než do nich budu moci nasoukat bez obav zadek :D

Knihu nemám vyhlédlou žádnou určitou, nicméně bych nějakou příjemnou četbou, co poté zaujme čestné místo v knihovničce, nepohrdla a blu-ray film/y je nová záliba nakažená od M. Je do nich blázen, akorát máme trochu jiný vkus. On bere za vděk akčňáky a sci-fi, já se potěším s klasikou třeba právě od J.A. :)

A nakonec šperky, což je čistě odměna za vytrpené útrapy. Pochopí jen dámy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama