TEMPLATE -> Jídelníček / Menu

24. července 2014 v 12:16 | Michiyo Yokomura |  INSPIRACE
Všichni blízcí o mě vědí, že jsem neskutečný puntičkář a perfekcionista. Potrpím si poroto na různé blbinky v podobě rozvrhů, motivačních plánů, soupisů a dalších podobných metodách, které mi dopomohou dodržovat striktně to, co jsem si v duchu rozplánovala. Protože mám ale ráda stejnou měrou hezké a neobyčejné věci, co člověka hned tak neomrzí a nedýchají na něj nepříjemnou přísností povinnosti, snažím se je vždy uzpůsobit tak, aby byla radost do nich zapisovat, číst i odškrtávat a to nejen pro mě :)

Na začátek jsem proto vybrala jen takovou drobnost v podobě jídelníčku, který nám zatím visí jen na lednici v kuchyni, ale časem snad zaujme čestné místo na nástěnce, jež si do kuchyně už nějaký čas hodlám pořídit nad svůj rustikálně-zbytečný (dovětek pana Lišáka) stůl :)
Jedná se o čistě černobílou záležitost s obrysy oblíbených dobrot, co jsem posbírala po internetu a naaranžovala je kolem tabulek, do kterých vpisuji hodinu a skladbu pro snídaně, svačiny, obědy i večeře. Černobílou verzi jsem si zvolila z praktického hlediska - každý týden zasednu k prázdnému listu s propiskou a pastelkama a vybarvuju si podle nálady, takže mám každý týden trochu jiný jídelníček :) Je to rychlé odreagování a pro mě docela zábava, ač dětinská dle M. Jak mu ovšem s ledovým klidem říkám, brzy mě o ni beztak připraví Mia :D


Pro ty z vás, kteří patří mezi stejné nadšence nebo vám přijde z nějakého důvodu tenhle jídelníček vhod, mám ke stažení šablonu v plné velikosti přes Google Dokumenty. Stačí rozkliknout odkaz :)
A ještě přidávám anglickou verzi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama