REVIEW -> Essence Ultime Omega Repair

22. července 2014 v 14:28 | Michiyo Yokomura |  schwarzkopf
Jakože většinou reklamám v televizi nepřikládám příliš velký význam a u šamponů tuplem ne, protože mi vadí jejich přeupravené vlasy, které vábí k nákupu tisíců produktů a beztak vám žádný z nich takovou hřívu nevykouzlí. Tentokrát mě ale netuším proč reklama na novou řadu od Schwarzkopf tak zaujala, že jsem si ji prostě musela koupit stůj co stůj.


Druh: šampon
Výrobce: Schwarzkopf
Obsah: 250 ml

Oficiální popis: Essence ULTIME obsahuje vzácný ULTIME-4-Complex: unikátní kombinaci výtažků z perel, panthenolu, zušlechtěného proteinu a keratinu. OMEGA REPAIR kondicionér PRO POŠKOZENÉ, OSLABENÉ VLASY - Ušlechtilé, extra bohaté složení regeneruje poškozené buňky vlasů a zabraňuje třepení konečků až o 90 % (v kombinaci s použitím kondicionéru). Pro obnovení přirozené krásy vlasů a zdravý lesk.

Druh: kondicionér
Výrobce: Schwarzkopf
Obsah: 250 ml

Oficiální popis: Essence ULTIME obsahuje vzácný ULTIME-4-Complex: unikátní kombinaci výtažků z perel, panthenolu, zušlechtěného proteinu a keratinu. OMEGA REPAIR kondicionér PRO POŠKOZENÉ, OSLABENÉ VLASY - Ušlechtilé, extra bohaté složení regeneruje poškozené buňky vlasů a zabraňuje třepení konečků až o 90 % (v kombinaci s použitím šamponu). Pro 3 x snazší rozčesatelnost a dokonalou péči.


Druh: BB Bezoplachová báze
Výrobce: Schwarzkopf
Obsah: 100 ml

Oficiální popis: Pro krásu vlasů.

Koupila jsem si je téměř hned poté, co je uvedli do prodeje. V DM-ku na ně měli akci 2+1 zdarma, tak jsem sáhla po všech třech produktech. Jinak je pravda, že nevyjdou úplně lacino s ohledem na jiné produkty od Schwarzkopfu i jejich konkurence. Šampon i kondicionér je bez akce za 199,- a BB za 159,- pokud se nepletu. Přesto jsem byla rozhodnutá je ozkoušet. Byla jsem hrozně zvědavá na výsledky, ale po prvním umytí přišlo dost velké zklamání. Vlasy nebyly po použití všech třech přípravků nijak zvlášť pěkné, spíše zůstávaly průměrné a měla jsem docela těžký pocit, což nemám příliš v lásce. Ale tyhle věci potřebují svůj čas, proto jsem ho zkoušela i nadále.
Čím déle jsem si s ním vlasy myla, tím více nespokojenosti přicházelo. Vlasy se mi po použití tohohle šamponu mastí podstatně rychleji než po jiných, nejsou tak "lehké" a ani úchvatně zářivé či jinak fascinující. Myslela jsem si, že to nakonec vzdám a pošlu celou řadu dál vyjma BB, který se mi docela zalíbil. Jen nedoporučuji používat na suché vlasy, ačkoli podle popsiku se může použít jak do vlhkých, tak do suchých. Mně to ovšem na suchých vlasech udělá trochu nepříjemný film, který mi nevyhovuje. Když ho použiji do vlhkých konečků, je to bez problémů. Jenomže asi tak v polovině využívaného balení jsem si začala všímat radikálních změn.
Najednou ve velké míře ubyly roztřepené konečky, kterých jsem měla po porodu a těhotenství opravdu hodně, vlasy zesílily a přestaly se lámat. Jen mi teď o dost více vypadávají, ale neřídnou mi, protože rostou nové. Takže jsem nad Omega repair řadou nezlomila hůl a používám ji stále dál. Jen si musím dávat více pozor na to, kolik a kam nanesu kondicionéru i balzámu a musela jsem se smířit s tím, že prostě vlasy působí právě trochu jako "z reklamy", kde se modelky ohání sice neskutečně lesklými a hladkými loknami, ale jejich vzhled vypadá rovněž dost "těžce". Na druhou stranu to trochu vyvrací mé tvrzení, že vlasů jako z reklamy nikdy nedocílíte :D
Musím říci, že mě celá řada nesmírně překvapila. Nikdy nevěřím slibům o zacelených konečcích a konci lámajícím vlasům už proto, že o tom něco více vím, přesto tady vidím jasné výsledky. A jsou to příjemné výsledky. Tohle je opravdu poprvé, co šampon i kondicionér plní na 90% to, co slibuje. Těch 10% ubírám kvůli lesku, který opravdu nějak výrazně nevidím. Ale na druhou stranu... Na obale stojí, že vrátí vlasům jejich pravý vzhled, s čímž souhlasím. A ještě jedním velkým bonusem je vůně, která se i po použití drží dost dlouho ve vlasech. Na oslavě, kam jsem šla s den umytou hlavou, mi celé mužské osazenstvo očichávalo vlasy, protože z nich cítili vanilku :D
Balení je designově moc hezké, líbí se mi tvar obalů i snadná manipulace s víčkem, které přesto pevně drží, takže se do něj ani má šikovná dcerka nedostane a bílo-barevná kombinace je díky nepřeplácanosti poutavá. Jen osobně bych oželela fotku Claudie na přední straně, působí na mě trochu rušivě, a umístila ji na zadní, když už je to řada vytvořená s její pomocí :)


Doporučení: Omega Repair řadu mohu jedině doporučit a myslím, že s ní i všechny ostatní. Sice jsem je nezkoušela, ale pokud plní své funkce přesně tak jako tato zlatá, najde si v ní každý to své. Určitě se Omega Repair nehodí pro mastné vlasy a vlasy trpící lupy, ale jestli máte zničené nebo poškozené vlasy, co potřebují zpravit (záměrně neříkám oživit), jděte do toho! Klidně bych řekla, že tady uvidíte malé velké zázraky :) Vůně je rovněž velkým plusem pro ty, co mají rádi vanilku a kdo chce mít "reklamní" vlasy, tak rovněž. Jen musím říci, že jsem z nepochopitelného důvodu nabyla dojmu, že se celkově tahle řada hodí především pro blondýnky, i když to nikde není psáno a může ji samozřejmě použít každý, takže pokud jste blond, kupte určitě a pokud ne jako já, zkuste to také.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama