REVIEW -> Dove Go fresh Energise

22. července 2014 v 15:14 | Michiyo Yokomura |  dove
Poprvé jsem ho dostala jako vánoční dárek dovezený z Německa, když se tu ještě neprodával. Od té doby má své čestné místo na poličce. Je to totiž zatím nejlepší sprcháč, který se dá použít po cvičení, když jste upocení jako čuňata a smrádkem můžete konkurovat tchoři.


Druh: sprchový gel
Výrobce: Unilever
Obsah: 250 ml

Oficiální popis: Obsahuje jedinečnou kombinaci vůně citron, která vás okamžitě osvěží.
Povzbuzující kapky probudí vaši unavenou pokožku. Brilantní vůně grapefruitu a citronové trávy najdete v ultralehké hydratační receptuře, která obsahuje stejně jako ostatní 1/4 hydratačního krému a tak poskytuje vaší pokožce nezbytnou hydrataci.
Aktivním přístupem k životu žena září a dělá tak svět krásnějším. Tím, že je spokojená sama se sebou, cítí se lépe a je sebevědomější. Proto, aby se mohla cítit svěže v každém okamžiku, značka Dove vytvořila tři typy vůní. Každá žena si tak může vybrat tu, která ji nejvíce charakterizuje.

Energize
Výrobky energize voní grapefruitem a citrónovou trávou. Jak už sám název napovídá, osvěží především přívalem energie, která se z vůně uvolňuje. Citrusové vůně jsou známé svým vlivem na dobrou náladu. Tato varianta se tedy hodí pro dívku, která se ráda baví ve společnosti a život prožívá s úsměvem na rtech. Produkty z varianty energize jsou sprchový gel, krémová tableta a tekuté mýdlo s náhradní náplní, deodorant ve spreji a roll-on.

Chvilku mi trvalo, než jsem se dopracovala k ozkoušení právě tohohle sprchového gelu, jakmile jsem však začala, nemohla jsem přestat!
Tenhle sprcháč byl ihned po otevření pasován do role sprchového gelu po cvičení, protože má tak pronikavou a svěží vůni, která vás okamžitě nakopne a po úmorném cvičení dodá zase trochu energie do těla. Citrusy jsou vskutku cítit velmi intenzivně, ale je to příjemná, povzbuzující vůně, která se vám neomrzí. Bonusem také je, že na kůži má celkem slušnou výdrž, takže pokud se hned nepřetřete nějakým krémem, téměř půl dne ji ze sebe jemně ucítíte.
Balení je klasické, jak od Dove značky známe a jsme zvyklí. Mám tenhle kapkovitý styl ale docela ráda. Jen ta víčka bývají občas nedobyvatelná a je to o zlámání nehtů :D Obal je úhledný a působí čistě, nepřeplácaně, což se mi rovněž zamlouvá.
Konzistencí je docela hutný, připomíná to téměř hutnější tělové mléko. Bude to nejspíše tím, že se jedná spíše o sprchový krém než gel, tohle se mi ovšem hodně líbí. Je to změna oproti běžně se roztékajícím gelům a rozhodně je příjemná. Ještě lepší jsou potom ve sprchovém gelu drobné krystalky, které vás při omývání příjemně odrhnou. To je prostě moje! Na pocvičební sprchu ještě ideálnější. Smyjete ze sebe nejen pot, ale i odumřelou kůži a cítíte se opravdu znovuzrozeně.
Pokožka je po umytí na dotek jemnější a vydrží jí to po celou dobu používání tohohle sprcháče. Mínusem ovšem je docela malá hydratace. Nebo spíše téměř nulová, jelikož jsem vždy měla velmi brzy vysušenou kůži na pažích a zbývajících krytických bodech svého těla. vrzení o poskytnutí nutné hydratace tedy beru rezervovaně, ačkoli je možná pravdivé. Nutnou hydrataci splňuje, ale nic víc. Takže vlastně výrobce uvádí naprosto přesné informace o funčnosti výrobku :)Doporučení: V podstatě bych ho mohla hodnotit jako perfektní výrobek. Dělá přesně to, co výrobce popisuje, tudíž smekám klobouk nad tím, že si na nic více nehraje. Protože to však posuzuji s tím, jak sedí mně, musím ubrat bod za tu hydrataci a špatně otevírající se víčka. Ale i přes tychle drobné neduhy si jej kupuji stále znovu a znovu a nehodlám s tím přestat. Rozhodně ho vřele všem doporučuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama