Liščích 24

27. července 2014 v 15:51 | Michiyo Yokomura |  DENÍK
Minulý týden jsem oslavila narozeniny. Opět je mi o rok víc a opět mi to nějak nedochází. Zasekla jsem se někde na 17 a neposouvám se dál. Alespoň duševně, protože jinak je to bohužel znát s každým rokem víc a víc :D


Na dostávání dárků si příliš nepotrpím, radost mi ale samozřejmě udělají vždy :) A jelikož se mí milovaní trefili z velké části do věcí, které se vyskytly na mém Poporodním wishlistu, měla jsem dvojnásobnou radost :)

1) Pravda o mém muži - kniha od mého muže a autorky Haliny Pawlovské. Časem jsem si ji chtěla přečíst, ačkoli jsem spíše myslela na vypůjčení v knihovně. M mě ovšem předstihl a rovnou mi ji pořídil do knihovničky.

2) Rychle a zběsile 6, Bridget Jones 1 a 2, Rozum a cit, Vášeň a cit - obdaroval mě rovněž mými oblíbenými, až nejoblíbenějšími filmy, které mohu vidět kdykoli a nyní i v té nejlepší dostupné kvalitě.

3) květina - mezi mé nejoblíbenější patří právě voňavé lilie, M tedy nezklamal a nechal uvázat krásnou květinu především z nádherně vonících lililí :)

4) Sprchový gel a tělové mléko s vůní maliny - od nejlepší kamarádky voňavé překvapení od Yves Rocher. Malinový především proto, že je to naše malá soukromá úchylka jako motýli a vlci.

5) Netvor - když už budu dostatečně voňavá, abych měla také něco zajímavého ke čtení. Netuším, jaká kniha bude, ale zvědavá jsem rozhodně!

6) tvořivé knihy a svíčky - TOPP knihami s různými nápady na tvoření s dětmi jsem se obdarovala sama, jelikož jsem po nich už delší dobu pokukovala. A svíčkám s vůní šeříku a levandule z nového obchodu u nás v Kauflandu, který mě naprosto nadchnul svým sortimentem, jsem prostě neodolala!


Upřímně se už těším, až vběhnu do koupelny, vydrhnu se malinovým sprcháčem, pro intenzivnější vůni se pak ještě malinou napatlám a zalezu si do postele, u které si zapálím svíčku a pustím některý z filmů, popřípadě si na dobrou noc počtu. Nebo také s M ozkoušíme jeho poslední dárek, který tu ovšem zvěřejňovat raději nebudu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama