LANCÔME EVENT -> Advanced Génifique a Amélie / Advanced Génifique and Amelia

24. července 2014 v 14:31 | Michiyo Yokomura |  PORTFOLIOFOX
V blogovém světě je to již docela profláklá záležitost, přesto to možná ještě někteří z vás neobjevili. Co je Advanced Génifique a kdo je Amélie?


Jedná se o soutěž, kterou vytvořila značka Lancôme společně s časopisem Harper's Bazaar, ve které můžete vyhrát právě zmiňované sérum, které je novinkou a k tomu ještě dva kousky dekorativní kosmetiky dle vlastního výběru.
Kdo se chce zúčastnit, musí napsat krátké pokračování životního příběhu Amélie, která je v podstatě smyšlenou tváří Génifigue. Každá kapitola má předem určené téma, jehož se musíte držet a ačkoli si nejsem jistá, zda je to rovněž podmínkou, v každé kapitole byste měli zmínit právě tohle zázračné omlazující sérum. Protože k tou máte ale jen 500 slov, není to právě jednoduchá záležitost.
Jakmile svou kapitolu odešlete, můžete čekat, zda se umístíte do galerie, kde si váš příspěvek mohou všichni přečíst a za což získáte dárek v podobě cestovního balení Advanced Génifique a poukázku na diagnózu pleti s konzultací vhodné péče v Lancôme Beauty Institutu nebo v Parfumerii Sephora na Chodově. A ti nejoriginálnější, co budou mít štěstí, budou odměněni velice příjemnou výhrou v podobě séra a dekorativky :)

Na soutěž jsem narazila náhodou při sledování outfitu u Petry a po dlouhém zvažování, jestli se pokusit vtěsnat do 500 slov něco smysluplného, jsem to nakonec zkusila taky. Vždyť o nic nejde a je to docela zábava :) A dnes jsem si na poště za svou snahu vyzvedla balíček, ve kterém bylo právě cestovní balení Génifique s poukázkou. Sice to nejspíše nezužitkuji, protože omladit o deset let přeci jen zatím nepotřebuji (nebo alespoň doufám, že ne :D), ale poukázku bych vyzkoušet mohla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama